Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje luksi 2+1, Fak.Ekonomik:

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
236 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti 2+1 & verande ndodhet ne katin e 7 te godines multifunksionale,me siperfaqe totale 178.5 m2. Ndërtuar me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu dhe në fasadë me ventilim,izolim akustik dhe termik në brendësi të mureve. Organizohet ne : Soxhorno plot dritë dhe kend gatimi me ajrosje natyrale,2 dhoma gjumi,2 tualete, verande e bollshme panoramike. Ashensor modern,pozicionimi jug-lindje-perendim. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me luksoze ne Tirane. Cmimi: 236.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 547
 • Cmimi: 236 000€
 • Siperfaqe: 178.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Rruga e Elbasanit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array