Cmimi: Nga Tek

Shitet garsoniere, tek Rr Bogdaneve:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
46 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet garsoniere prane Rruges se Kavajes ,tek Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim me nje siperfaqe totale prej 40 m2 i organizuar ambienti gatimit, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi maksimal ndaj drites se diellit . Cmimi: 46.000 Eur Proces hipotekimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 546
 • Cmimi: 46 000€
 • Siperfaqe: 40.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rruga e Bogdaneve
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array