Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje spacioze 2+1,ne Laprake:

Tirana - Tirana - Laprake
114 200€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament I tipit 2+1 i pozicionuar ne Laprake,ne rrugën Dritan Hoxha. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 117.5 m2, ndodhet në katin e 5 banim te nje pallati te ri . Disponon: Sallonin e ndenjes+gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone. Kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar. Zona ku ndodhet apartamenti është zonë e preferuar për banim dhe të ofron mjaft facilitete. Cmimi: 114.200 Euro. Me hipoteke te rregullt.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 544
 • Cmimi: 114 200€
 • Siperfaqe: 117.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Laprake
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array