Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje luksi 2+1, Kodra e Diellit 1:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
138 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet super Apartament I tipit 2+1. Siperfaqja totale eshte 135 m2, ndodhet ne katin 3 te pallatit te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete,verande e bollshme. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar sic eshte ne fotot. Orientimi i Apartamentit eshte nga Lindja,ofron pamje fantastike. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim,ofrohet siguri 24 h me kamera dhe polici private. Cmimi 138.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 543
 • Cmimi: 138 000€
 • Siperfaqe: 135.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Kodra e Diellit 1
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array