Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1, tek Hipoteka:

Tirana - Tirana - Hipoteka
76 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1, ne nje kompleks te ri rezidencial tek Hipoteka. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 70 m2 . Organizimi :Salloni+ gatim, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon. Me punime mjaft cilesore , fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore, orientim perendim. Çmimi: 76.000 Euro. Ne faze perfundimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 523
 • Cmimi: 76 000€
 • Siperfaqe: 70.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Hipoteka
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array