Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Ekonomiku:

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
260 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti 2+1 ndodhet ne katin e 4 te godines multifunksionale,me siperfaqe totale 140.5 m2. Ndërtuar me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu dhe në fasadë me ventilim,izolim akustik dhe termik në brendësi të mureve. Organizohet ne : Soxhorno plot dritë dhe kend gatimi me ajrosje natyrale,2 dhoma gjumi,1 tualet, verande e bollshme panoramike. Ashensor modern,pozicionimi jug-lindje-perendim. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me luksoze ne Tirane. Cmimi: 260.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 514
 • Cmimi: 260 000€
 • Siperfaqe: 140.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Rr e Elbasanit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array