Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,tek Taulantia:

Durres - Durres - Vollga
66 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor 1+1, buze shetitores Taulantia. Perbehet nga salloni+gatim,1 dhome gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon. Sip totale eshte 83 m2,punime super cilesore ne cdo aspekt te objektit. E pozicionuar ne katin e 5 te pallatit,me ashensor modern. Cmimi: 66.000 Euro. Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 513
 • Cmimi: 66 000€
 • Siperfaqe: 83.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Vollga
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array