Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 2+1, tek Komuna e Parisit:

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
118 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne Komunen E Parisit,prane Lulishtes, shitet Apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor. Sip totale eshte 117 m2, orientini Lindje-Perendim. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori ku ndodhet tualeti qendror, pastaj vazhdojme ne sallonin ku jane sebashku ambienti gatimit dhe ndenjies, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet dhe ballkoni ku kane dalje te dyja dhomat. Meqenese ballkoni ka siperfaqe te konsiderueshme eshte bere nje pjese e pershtatur per gatim, pasi eshte dhe i mbyllur me vetrate. Cmimi: 118.500 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 511
 • Cmimi: 118 500€
 • Siperfaqe: 117.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Komuna e Parisit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array