Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,prane Mondial:

Tirana - Tirana - 21 dhjetori
90 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Apartament 1+1 , prane Hotel Mondial! Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, ne katin e dyte. Aktualisht eshte si studio por mund te perdoret edhe per apartament per banim. Organizimi : Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 ballkon dhe 1 tualet. Sip totale eshte 82.5 m2. Pershtatet lehte ne 2+1,punime cilesore ne objekt. Cmimi :90.500 Eur Disponon hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 498
 • Cmimi: 90 500€
 • Siperfaqe: 83.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: 21 DHJETORI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array