Cmimi: Nga Tek

Shitet Zyre biznesi 45 m2,Ish Parku:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
95 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne rrugen e Kavajes, tek qendra tregtare Condor, shitet ambjent komerical me siperfaqe te brendshme 45m2. Ndodhet ne katin 1 te qendres ku jane te fokusuara disa lloje biznesesh apo sherbimesh. Ambjenti eshte openspace dhe gjithashtu ka edhe tualet. Konsiderohet si investim shume i mire, pasi aktualisht ambjenti eshte i dhene me qira. Bashkë me Ambientin shitet dhe 1 garazh kati -1 te pallatit, sip totale 20 m². Cmimi: 95.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 497
 • Cmimi: 95 000€
 • Siperfaqe: 45.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: ISH PARKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array