Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient biznesi 340 m2,Zogu Zi:

Tirana - Tirana - Zogu I Zi
1 200 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore , prane Zogut te zi. Me nje siperfaqe ndertimi prej 240 m2 dhe siperfaqe verande prej 100 m2, Ofrohet mundesia per zhvillimin e cfaredo lloj aktiviteti. Kjo hapesire eshte e investuar detaje dhe eshte fasade xhami 23 m2 . Cmimi: 1.2 mln Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 496
 • Cmimi: 1 200 000€
 • Siperfaqe: 340.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 3
 • Cmimi/m2: 5000€
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Zogu i zi
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array