Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 2+1 & Verande,Don Bosco:

Tirana - Tirana - Don Bosko
85 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament rezidencial tipit 2+1 & Verande , ne zonen e Don Boskos. Ajo është konceptuar të ofrojë një shtëpi komode dhe jetë të pasur komunitare me mbi 75% hapësirë të përbashkët të gjelbër. Sipërfaqe Apartamenti ne total 125 m2,ndodhet ne katin e 7 të banimit ,orientimi perendim. Organizimi : salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo, verandë e bollshme. Të gjithë dhomat e apartamentit lidhen me verandën. -Termoizolim teresor- Izolim akustik apartamentit- Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera)-Oborr I gjelberuar perpara kompleksit Cmimi: 85.000 Euro Ne faze perfundimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 495
 • Cmimi: 85 000€
 • Siperfaqe: 125.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Don Bosko
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array