Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1, tek Fresku:

Tirana - Tirana - Fresku
55 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1,zona e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon. Siperfaqe totale 110 m2,kati 2 me ashensor, Orientim nga dielli. Si rezidence eshte plotesisht e banuar, dhe ka te gjitha sherbimet e nevojshme ne afersi urban, farmaci, furre buke,bar kafe etj Cmimi: 55 000 Eur Ne Proces hipotekimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 493
 • Cmimi: 55 000€
 • Siperfaqe: 110.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Fresku
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array