Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,Mega Outlet:

Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
39 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament cilesor tek hyrja e Tiranes,Casa Italia. Apartamenti ka siperfaqe totale 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te banimit. Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Dallohet ne sistemin kapote, hidrosanitare inkaso, dritare plastike, izolim mes apartamenteve. Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt dhe pamje nga dielli. Cmimi: 39.000 Euro. Aktualisht ne faze karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 471
 • Cmimi: 39 000€
 • Siperfaqe: 63.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Sheshi Shqiponja
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array