Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament luksi 3+1, PAMI:

Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik
235 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament Luksi 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pranë bar "Pavaroti". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri . Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 218 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda e bollshme. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Eshtë I arreduar me arkitekt dhe ka sistem chieller, sistem kapot, termoizolim . Cmimi:235.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 434
 • Cmimi: 235 000€
 • Siperfaqe: 218.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Kopshti Zoologjik
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array