Cmimi: Nga Tek

Shitet 2+1 & verande, Pazari I Ri:

Tirana - Tirana - Pazari I ri
221 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1 ne,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. Sip totale 220 m2,ndodhet ne katin e 7- te banim te nje ndertimi te ri cilesor. Apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 verande te bollshme. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane. Cmimi: 221.000 Eur Eshte ne faze ndertimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 431
 • Cmimi: 221 000€
 • Siperfaqe: 220.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Pazari I Ri
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array