Cmimi: Nga Tek

Shitet apartament 2+1 cilesor,Vollga:

Durres - Durres - Shetitorja Tualantia
82 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor buze shetitores,punime super cilesore. Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon. Sip totale eshte 103 m2. E pozicionuar ne katin e 1 te pallatit, me ashensor. Cmimi: 82.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 430
 • Cmimi: 82 000€
 • Siperfaqe: 103.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Vollga
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array