Cmimi: Nga Tek

Shes Apartament rezidencial2+1,Tregu:

Tirana - Tirana - 5 Maji
121 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 5- te banimit te nje ndertimi te ri. Apartamenti ka organizim mjaft te mire, korridori ju shperndan ne sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re, me arkitekture unike dhe lokacion perfekt. Cmimi : 121.500 Euro. Eshte ne faze ndertimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 428
 • Cmimi: 121 000€
 • Siperfaqe: 102.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: 5 Maji
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array