Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje cilesore 1+1, Marin Barleti:

Tirana - Tirana - Selite
56 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore. Siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 2 banimit. Perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon. Cmimi: 56.000 Euro. Eshte ne faze ndertimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 427
 • Cmimi: 56 000€
 • Siperfaqe: 70.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Marin Barleti
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array