Cmimi: Nga Tek

Apartament me qera 3+1,Pazari i Ri:

Tirana - Tirana - Tefta Tashko Koco
650€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Tek Pazari i Ri, tek supermaket Xhangolli, jepet me qira Apartament I ri 3+1. Ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor, totalisht i mobiluar, me sistem qendror ngrohje ftohje. Sipefaqe totale eshte 130 m2, kati 7 banimit, orientim nga dielli, ne nje zone shume te mire per banim. Apartamenti perbehet nga salloni+gatim, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Cmimi: 650 Euro/muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 425
 • Cmimi: 650€
 • Siperfaqe: 130.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Pazari i Ri
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array