Cmimi: Nga Tek

Shitet apartament 2+1,panoramik:

Durres - Durres - Shetitorja Tualantia
95 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament cilesor buze shetitores,punime cilesore. Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon. Sip totale eshte 119 m2. Apartamenti eshte i orientuar drejt diellit duke e bere mjaft te ndricuar dhe te ngrohte si edhe ju ofron nje pamje fantastike. E pozicionuar ne katin e 18 te pallatit, me ashensor. Cmimi: 95.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 423
 • Cmimi: 95 000€
 • Siperfaqe: 119.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 18
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Shetitorja Taulantia
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array