Cmimi: Nga Tek

Apartament luksi 2+1, super Arreduar:

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
115 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament apartament cilesor 2+1 ,rrugen Komuna e Parisit. Siperfaqe totale eshte 102 m2. Kati 4 i banimit , punime teper cilesore ne cdo ambient. Eshte I organizuar ne sallon ndenje+gatim , 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Eshte i sapo restauruar dhe i kompletuar pjeserisht,i pabanuar me pare. Cmimi : 115.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 411
 • Cmimi: 115 000€
 • Siperfaqe: 102.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Medar Shytlla, Komuna e Parisit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array