Cmimi: Nga Tek

Ambiente moderne me Qera ,Blloku:

Tirana - Tirana - Blloku
1 400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira ambiente luksi me sipërfaqe 112m2, te përshtatura për zyra. Apartamenti ndodhet në katin e 2 një pallati të ri, pranë Kullave Binjake. eshte I pajisur me sistem kondicionimi per cdo ambient. Eshtë i ndarë në 3 salla dhe disponon 1 tualet. Çmimi : 1400 euro/Muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 410
 • Cmimi: 1 400€
 • Siperfaqe: 112.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Ish-Blloku
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array