Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 2+1,Kompleksi Delijorgji:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
169 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore. Ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkon. Eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komforti,park per femije . Nxitoni ta beni tuajin ! Cmimi: 169.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 406
 • Cmimi: 169 000€
 • Siperfaqe: 135.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Delijorgji
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array