Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3 kateshe Luksoze,Farke:

Tirana - Tirana - Farke
420 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit të Farkës. Vila është 3 Katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 300 m2 ndëritm, 500 m2 truall i cili rrethon objektin dhe është e pozicionuar mjaftë mirë pranë Liqenit. Ambjenti është totalisht i investuar, punime fantastike, me kubeturë të rregullt dhe me një organizim shumë të mire të ambjentit të brendshëm. Kati -1 ka një sipërfaqe të bollshme, aktualisht në këtë kat është dhoma e tharjes. Ambjenti në fjalë është shumë i përshtatshëm për tu bëre palestër. Kati 0 është i organizuar mjaft mire, ka sipërfaqe të bollshme, mjaft i investuar, i pajisur me system kapot, system aspirimi dhe kondicionimi. Në katin 0 ndodhet salloni i madh me dalje në verandë.Kati i 1 përmban dhomat e gjumit me dalje në verandë. Eshtë vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të Dajtit, e duke pasur njëkohësisht komoditetin e të jetuarit vetëm pak kilometra larg qendrës së kryeqytetit. Në një vendodhje të pakrahasueshme, fare prane me Liqenin e Farkes, është krijuar një hapësirë rezidenciale e nivelit të lartë, ku vilat janë dizenjuar me qëllimin për të krijuar hapësirën më të mirë për të jetuar, komode e me stil koherent, me hapësira të bollshme ,të ndriçuara, e me materialet më të mira e bashkëkohore. Vila disponon një oborr të bollshëm, të gjelber . Cmimi: 420.000 Euro. Dokument të rregullt hipotekor!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 404
  • Cmimi: 420 000€
  • Siperfaqe: 300.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Farke
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array