Cmimi: Nga Tek

Shitet Dyqan 122 m2, Min. Jashtme:

Tirana - Tirana - Bulevardi Bajram Curri
210 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dyqan . Ambienti eshte i organizuar : Kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. Ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje zone mjaft e frekuentuar . Ndodhet buze rruge dhe eshte aktualisht me qera afatgjate. Cmim: 210.000 Euro. Disponon hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 403
 • Cmimi: 210 000€
 • Siperfaqe: 71.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Ministria e Jashtme
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array