Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,Rezidencial:

Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
55 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor 1+1, 65m2 sip totale. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe organizohet ne sallon+ambient gatimi ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore. Cmimi oferte: 55.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 399
  • Cmimi: 55 000€
  • Siperfaqe: 65.00 m²
  • Dhoma gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Rruga e Dibres
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array