Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile Luksi me pishine,Lunder:

Tirana - Tirana - TEG
450 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

E konceptuar për një jetesë komode, vila 3 kateshe ofron një sipërfaqe te madhe dhe me hapesira te bollshme. Me 4 ambiente te organizuara ne dhome ndenje, dhoma gjumi, gaming room, home cinema, zyre. E organizuar me një kat nëntokë, katin përdhe dhe një kat të dyte, vila ofron parking për dy makina dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë të rehatshme si ambiente ndenje dhe rekreative, lavanteri, kuzhinë të madhe, garderobë etj. Sip totale mbi 300 m2. Ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit dhe stilit luksoz. Cmimi: 450.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 392
  • Cmimi: 450 000€
  • Siperfaqe: 300.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Lunder
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array