Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1, Rez. Turdiu:

Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
93 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti eshte i tipit 3+1, perbehet nga salloni I bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Siperfaqja totale e tij eshte 133 m2, kati i 10 banimit,orientimi eshte jug-perendimi. Lehtësisht e aksesueshme nga të gjitha rrugët kryesore të Tiranës, rezidenca është e pozicionuar në një pikë strategjike ku shfrytëzohet maksimalisht drita e diellit, me një distancë që mban larg zhurmat dhe smogun e rrugëve kryesore por akseson shpejtë me to për të vajtur në punë, apo për të kryer shërbimet e çdo dite. Ky projekt ka koeficent shfrytëzimi vetëm 31% dhe gjallon mes gjelbërimit të variueshëm me pemë, ligustra, lule, e mbi të gjitha hapësira të përbashkëta rekreative, ku do të gjeni pishinë dhe park lojërash për fëmijët. Cmimi : 93.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 375
 • Cmimi: 93 000€
 • Siperfaqe: 133.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 10
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rezidenca Turdiu
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array