Cmimi: Nga Tek

Shitet vilë luksi,Kompleksi “Argenta”:

Tirana - Tirana - TEG
150 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Vilë në kompleksin “Argenta” i cili është një bashkësi vilash, të organizuara nën një rrethim modern dhe elegant. Ky kompleks i vogël i përbërë prej 8 vilash, fushës sportive dhe një këndi lojrash dhe pozicionhet në një kodër të butë në fshatin e quajtur Vishaj. Vila ndodhet 7 minuta larg nga TEG-u. Vilat organizohen në 2 kate. Në katin e parë ndodhet salloni I ndenjies me oxhak dhe hapsira e bollshme me vetratë xhami përmes së cilës ndriçohe gjithë ambienti dhe shijohet pamja që ofron kompleksi, ambient I gatimit së bashku me dhomën e ngrënies, lavanteria dhe tualeti. Në katin e dytë ndodhen 3 dhoma ku secila ka ballkon dhe tualet. Siperfaqe ndertimi viles eshte 150 m2 dhe siperfaqe trualli 370 m2. Kompleksi ka roje dhe kamera që monitorojnë ambientet e jashtme 24h. Cmimi:150.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 374
  • Cmimi: 150 000€
  • Siperfaqe: 150.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Vishje
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array