Cmimi: Nga Tek

Shitet Apart Rezidencal 2+1 , Fresku:

Tirana - Tirana - Fresku
43 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit. Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes. Aktualisht ne faze suvatimi. Cmimi: 43.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 365
 • Cmimi: 43 000€
 • Siperfaqe: 100.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Fresku
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array