Cmimi: Nga Tek

Apartament 2+1, tek Green City:

Tirana - Tirana - Green City
70 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ka siperfaqe 107.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme, sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 tualete, me ndricim natyral, dhe 2 ballkone. Apartamenti,ndodhet ne nje prej komplekseve, me punime me cilesoret ne qytet, eshte ne katin e 4 . E vecanta e ndertimit qe ofron ky kompleks residencial, qendron ne projektimin e hapesirave optimal te banimit, te kuruara me estetikisht me kubature te regullt, te gjitha shkallet e kompleksit jane me ndricim natyral, me orientim Jug-Lindje, ndertuar ne nje nga komplekset me cilesor, me lulishte dhe me pishina, ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes. Cmimi : 70.000 Euro. Extra garazhd kati -1 , Vlere 9000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 363
 • Cmimi: 70 000€
 • Siperfaqe: 107.50 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Unaze e Re
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array