Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 1+1 ,Rezidenca Green City:

Tirana - Tirana - Unaza e re
48 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti, ndodhet ne nje prej komplekseve, me punime me cilesoret ne qytet, Green City. E vecanta e ndertimit qe ofron ky kompleks residencial, qendron ne projektimin e hapesirave optimal te banimit, te kuruara me estetikisht me kubature te regullt, te gjitha shkallet e kompleksit jane me ndricim natyral, me orientim Jug-Lindje, ndertuar ne nje nga komplekset me cilesor, me lulishte dhe me pishina, ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 74 m2 kati i 7 banimit. Perbehet nga sallon + gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1ballkon. Cmim : 48.000 Euro. Extra garazhd kati -1 ,9000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 362
 • Cmimi: 48 000€
 • Siperfaqe: 74.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Green City
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array