Cmimi: Nga Tek

Super apartament 2+1,panoramik:

Tirana - Tirana - Don Bosko
89 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Sip totale 116 m2,perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,1 banjo,garderobe,2 ballkone. Apartament 2+1 në katin e 8 të banimit me orientim veri-perëndim-lindje. Ka hapësirë për garderobë në dhomën e gjumit matrimoniale dhe 2 ballkone që dalin respektivisht në dhomën matrimoniale dhe në sallon. -Termoizolim teresor- Izolim akustik apartamentit- Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera)-Oborr I gjleberuar perpara kompleksit Cmimi: 89.000 Euro Per banim nentor-dhjetor 2019.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 361
 • Cmimi: 89 000€
 • Siperfaqe: 116.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Don Bosko
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array