Cmimi: Nga Tek

Ambient me qira, 200 m2,Ish Parku:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
1 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambienti ndohet në 1 nga zonat më të aksesueshme në Tiranë, në katin e 2-të, organizohet në 3 ndarje,por mund të bëhet dhe open space sipas dëshirës tuaj. Siperfaqe totale e ambientit 200 m2. Eshte i përshtatshëm për aktivitete si zyra, call-center etj. Çmimi :1000 €/muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 359
 • Cmimi: 1 000€
 • Siperfaqe: 200.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rruga e Kavajes
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array