Cmimi: Nga Tek

Super Duplex me qera Kodra e diellit 1:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
700€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet Me qira Super Duplex me hyrje te vecante dhe shoqeruar me nje privatesi qe ta jep Rezidenca. Duplexi fillon me dhomen e ndenjes + ngrenies , dhe 1 tualet , vazhdon me katin e dyte ku gjendet 3 dhoma gjumi me 2 tualete, 1 dhome garderobe. Siperfaqe e brendshme eshte 152 m2 dhe oborr personal 65 m2. Dupleksi ne katin e pare ka nje oborr per te shijuar nje pamje te gjelbert dhe relaksuese. Eshte i pershtatshem per ata qe vleresojne cilesine dhe luksin. Cmimi: 700 Euro / muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 357
 • Cmimi: 700€
 • Siperfaqe: 217.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 3
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Kodra e Diellit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array