Cmimi: Nga Tek

Shitet apartament 2+1, tek Xhamlliku:

Tirana - Tirana - Oxhaku
99 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

shitet super Apartament. Perbehet nga salloni + 2 dhoma +banjo dhe verande. Siperfaqe totale eshte 117 m2, pallat i ri me ashensor. Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit. Cmimi: 99.000 Euro. Me Hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 356
 • Cmimi: 99 000€
 • Siperfaqe: 117.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Xhamlliku
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array