Cmimi: Nga Tek

Super Apartament 2+1, Turdiu:

Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
81 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Super Okazion!! Shitet Apartament i sapoperfunduar 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 125 m2, kati i 8 pamje fantastike. Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe garderoba. Apartamenti eshte me punime teper cilesore dhe disponon orientim jug-lindje per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash: te gjitha ne funksion te komunitetit. Cmimi: 81.000 Euro. Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 342
 • Cmimi: 81 000€
 • Siperfaqe: 125.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rezidenca Turdiu
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array