Cmimi: Nga Tek

Super Apartament 2+1 ,tek Liqeni!:

Tirana - Tirana - Rruga e Kosovarëve
199 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super apartament 2+1, organizuar ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon qe lidhet me te gjithe dhomat, sip totale 118 M2, kati 6, ashensor, ndertim te ri i vitit 2018 me punime dhe mobilim mjaft cilesor, i shtruar me parket, ka te instaluar sistem qendror ngrohje/ftohje,i pa banuar me pare,dokumenta te rregullta nga firma.Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kosovareve, ne zonen me te kerkuar te Tiranes, me pamje fantastike nga Liqeni. Cmimi: 199.000 Euro (Mundesi per parkim te sigurt).

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 340
 • Cmimi: 199 000€
 • Siperfaqe: 118.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Rruga e Kosvareve
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array