Cmimi: Nga Tek

Shitet garazhd 24 m2 ,Green City:

Tirana - Tirana - Unaza e re
5 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet garazhd tek kompleksi rezidencial Green City, Unaza e re. Sip 24 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines. Cmimi : 5.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 339
 • Cmimi: 5 000€
 • Siperfaqe: 24.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet:
 • Cmimi/m2:
 • Kat: -1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Unaza e Re
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array