Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1,Panoramik:

Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik
147 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament cilesor tek Kopshti Zoologjik me siperfaqe totale 167 m2. Perbehet nga salloni + gatim, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 2 te godines me pamje nga dielli,punime teper cilesore. Ofron nje pamje dhe qetesi absolute. Cmimi oferte: 146.000 Euro. Hipoteka brenda 2 muajsh!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 337
 • Cmimi: 147 000€
 • Siperfaqe: 167.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Kopshti Zoologjik
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array