Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 1+1,Rezidenca Lura:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
40 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Fshati Turistik Lura është i vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, kompleksi është i rrethuar nga një pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi është i vendosur në veri të Durrësit dhe shtrihet përtej Detit Adriatik. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron një bukuri të rrallë. Klima mesdhetare me më shumë se 2000 orë me diell në vit e bën këtë vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve të shumta për një shtëpi të dytë relaksuese. Cmimi: 40.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 336
 • Cmimi: 40 000€
 • Siperfaqe: 54.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Gjiri i Lalezit
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array