Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,panoramik:

Durres - Durres
42 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet në Durrës ne nje nga zonat, e cila preferohet shume nga turistet afer pista Kosoves, Apartamenti është 1+1 64 m2 , në kati 7, me ashensor. Ofron nje pamje te bukur nga rruga kryesore dhe nga deti dhe shitet i mobiluar. Cmimi: 42.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 333
 • Cmimi: 42 000€
 • Siperfaqe: 64.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Pista Kosova
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array