Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 2+1,Kodra e Diellit 2:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
79 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament kleringu 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2. Apartament me nje siperfaqe 88 m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 79.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 332
 • Cmimi: 79 000€
 • Siperfaqe: 88.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Kodra e Diellit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array