Cmimi: Nga Tek

Shitet duplex 2+1,Rezidencial:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
94 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me siperfaqe totale 106 m2. Organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 94.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi !

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 331
 • Cmimi: 94 000€
 • Siperfaqe: 106.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Kodra e Diellit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array