Cmimi: Nga Tek

Shitet super apartament tek RING:

Tirana - Tirana - Zogu I Zi
104 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Super apartament ne shitje tek Zogu i Zi, Ring Center. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 104 m2. Kati 6 ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 1 dhome+soxhorno+banjo dhe ballkon. Apartamenti mund te pershtatet edhe ne 2+ 1. Punime dhe kompletim super cilesore me arkitekt. Cmimi : 104.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 329
 • Cmimi: 104 000€
 • Siperfaqe: 104.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Ring Center
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array