Cmimi: Nga Tek

Shitet apartament 2+1,Fusha Ali Demi:

Tirana - Tirana - Alidemi
69 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Super apartament ne shitje tek Fusha Ali Demi Siperfaqe totale e apartamentit eshte 86 m2. Kati 3 ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 2 dhome + soxhorno + 1 tualet dhe ballkon. Punime teper cilesore ne cdo ane te apartamentit. Cmimi: 69.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 328
 • Cmimi: 69 000€
 • Siperfaqe: 86.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Ali Demi
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array