Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,Mon Amour:

Tirana - Tirana - Nente Kateshet
82 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Prane rruges se Barrikadave, mbrapa Pasticeri Mon Amour shitet apartament. Siperfaqe totale eshte 76 m2, 1 dhome +soxhorno, banjo dhe ballkon, kati 3 banimit. Pallat I ri, me ashensor dhe punime cilesore. Cmimi : 82.000 euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 326
 • Cmimi: 82 000€
 • Siperfaqe: 76.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Rruga e Barrikadave
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array