Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 2-kateshe, Ali Demi:

Tirana - Tirana - Alidemi
220 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 2-kateshe ne Alidem me planimetri bashkohore dhe hapesira te bollshme. E rrethuar me dritare dhe ballkon ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Vila ka siperfaqe ndertimi 310 m2 dhe siperfaqe trualli 200 m2. Cmimi: 220.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 321
  • Cmimi: 220 000€
  • Siperfaqe: 310.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Alidemi
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array