Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3 kateshe ne Mullet:

Tirana - Tirana - Mullet
350 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Vila eshte pjese e nje kompleksi rezidencial me apartamente dhe vila, e ndodhur ne mes te qetesise dhe larg smogut . Vila është 3 kate ndërtim ,perbehet nga 4 dhoma gjumi, 2 sallone ndjenje,3 tualete, 1 garderobe, 4 ballkone . Punime fantastike,kubaturë të rregullt, organizim shumë të mirë te ambjentit të brendshëm. Vila ka një sipërfaqe totale prej 360 m2. Ngrohja-ftohja ne vile eshte me sistem qendror, e pajisur me kamera 24 h, roje private. Cmimi: 350.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 247
  • Cmimi: 350 000€
  • Siperfaqe: 360.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: ROLLING HILLS
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array